Zakaj Evropska kartica zdravstvenega zavarovanja ni dovolj?

 

ZAVAROVANJE ZA TUJINO Z ASISTENCO TUJINAEVROPSKA KARTICA ZDRAVSTVENEGA ZAVAROVANJA
Kritje stroškov v javnih bolnišnicah
Kritje stroškov v zasebnih bolnišnicah
24 urna asistenca v slovenščini
Kritje celotne višine stroškov zdravljenja
Kritje prevoza (v bolnišnico, domovino …)

 

Paketi

OD NEZGODE DO PRTLJAGE. IZBERITE PAKET IN ZAVAROVALNO VSOTO PO SVOJI MERI, KI VAM BO V TUJINI ZAGOTOVILA CELOVITO VARNOST.

 

 

TUJINATUJINA PLUS
ZAVAROVALNA VSOTA V EURZAVAROVALNA VSOTA V EUR
25.000
1.000**
50.000
2.000**
100.000
3.000**
Kritja25.000
1.000**
50.000
2.000**
100.000
3.000**
Medicinska oskrba in obisk zdravnika
Zdravljenje
Zdravila in medicinski pripomočki
100200300Nujne zobozdravstvene storitve100200300
Prevoz do najbližje bolnišnice ali klinike in nazaj
Prevoz v domovino
Prevoz in bivanje za osebo, ki ostane v spremstvu zavarovanca
Spremstvo in prevoz mladoletnega otroka
vozovnicavozovnicavozovnicaPrevoz družinskega članavozovnicavozovnicavozovnica
Prevoz posmrtnih ostankov v domovino zavarovanca
Vrnitev v domovino
Preklic leta100150250
Izguba/kraja prtljage300500800
Zamuda prtljage/leta100150200
Izguba/kraja osebnih dokumentov100150200
Predujem varščine2.0004.0006.000
Nujno nakazilo denarja2.0003.0004.000
Organizacija storitev ob spremembi bivanja v tujini